1750 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz

Kargo ve Teslimat

Özel kargo şirketleri Köyümüz Çukurcak’a hizmet vermemektedir.

Kargo hizmetini köyümüze 13km uzaklıktaki en yakın ilçe olan Balya’daki PTT’yle sağlayabiliyoruz.

Siparişinizi en kısa sürede kargolamak önceliğimiz olsa da mesafeden dolayı;

- Cuma, Cumartesi, Pazar günleri ve Pazartesi saat 18:00’a kadar verdiğiniz siparişler Salı günü kargolanır.
- Pazartesi saat 18:00’den sonra ve Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri verdiğiniz siparişleriniz Cuma gün içerisinde PTT kargoya teslim edilir.

Siparişinizin yukarıda belirtilen kargolama günleri dışında geç kargolanması durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Kargo ücreti ne kadar?

1750 TL ve üzeri gönderimlerde kargo ücretsizdir. 1750 TL altındaki siparişlerinize 175 TL kargo ücreti eklenir.

Kargo takibini nasıl yapabilirim?

Kargonuza ait takip kodu PTT kargo tarafından cep telefonu numaranıza SMS olarak gönderilecektir. Takip kodu ile siparişinizi https://gonderitakip.ptt.gov.tr/ adresinden kontrol edebilirsiniz. 

Kargonuzu teslim alırken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

Teslim aldığınız paketi kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe sevkiyattan kaynaklanan bir hasar varsa, bunu anında tespit etmek adına; hasarlı kolinin fotoğrafını çekerek, kargo elemanına bir tutanak tutturmanız gerekir. Daha sonra bu tutanağın ve kargonun fotoğrafını iletisim@ikabaglari.com adresine gönderirseniz biz iadenizi takip edecek ve sizinle bağlantıya geçeceğiz.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iadesi alınmayacak ve bedeli iade etmeyecektir.  

Destek için nereden iletişim kurabilirim? 

Bize hafta içi ve Cumartesi günü 09:30 - 18:00 saatleri arasında 0539 820 71 58 no’lu telefon numarasından veya iletisim@ikabaglari.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.